Targi Warsaw Home & Contract 2021 - Befame

Targi Warsaw Home & Contract 2021

listopad 2021

Jedną z nowości przedstawionych na targach, był model Lust, który został zaprojektowany przez Enrico Marti Asociados. Lust to modułowa sofa stworzona tak aby osiągnąć idealną równowagę, pomiędzy estetyką a komfortem, jakością i funkcjonalnością. Na kolekcję Lust składa się system modułów, pozwalające na elastyczne zaprojektowanie i wykorzystanie każdej przestrzeni. Każdy z modułów jest harmonijny i wygodny. Solidna konstrukcja, wygodne wypełnienie jak i każdy detal, świadczą o wysokiej jakości mebla. Poszczególne moduły posiadają ukryty, dotykowy elektryczny mechanizm podnoszenia zagłówków, lub/i też elektryczna funkcję relaksu.

Drugą z nowości przedstawioną na targach był Model Domani – również zaprojektowany przez Enrique Marti Asociados. Domani to nowoczesny przyjemnie zaokrąglony model, składający się z modułów. Świetnie prezentuje się w tkaninach typu bucle.

Kolejnym nowym modelem był narożnik Tulia, z pięknymi delikatnymi marszczeniami, w nietuzinkowym koralowym kolorze, na wysokich złotych nóżkach. Sofa jest modelem składającym się z modułów.

Juna – fotel, który skradł serca naszych gości. Został zaprojektowany przez Nikodema Szpunar.

zobacz wszystkie aktualności