Dla salonu - dystrybucja mebli i kanap Befame | Bielsko - Biała

Dla Salonu


Dbamy o to, by sofy, narożniki i pozostałe meble z oferty Befame dostępne były w starannie wybranych salonach meblowych. Rozwijamy sieć sprzedaży w Polsce i za granicą. Rozpoczynając współpracę zwracamy dużą uwagę na wizerunek salonu, jego ofertę, aranżację ekspozycji i dbałość o obsługę klienta. Chcemy zapewnić klientom marki Befame obsługę na najwyższym poziomie.

Nasi partnerzy handlowi są więc dla nas bardzo ważni – decydując się na współpracę deklarujemy, że i my zrobimy wiele, by korzyści były obopólne. Oprócz wysokiej jakości produktów dbamy o wsparcie sprzedaży zapewniając estetyczne materiały – wzorniki, katalogi, czy karty techniczne, cały czas dopracowując proponowane rozwiązania. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i pewność, że sieć sprzedaży nie będzie rozwijana bezrefleksyjnie i nadmiernie, a z zachowaniem założeń wynikających z wyjątkowości marki Befame.

Jesteś naszym partnerem handlowym?

Zaloguj się do systemu wsparcia sprzedaży

Skontaktuj się z nami i poznaj warunki współpracy    Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2014 r., 1182 ze zm.). Administratorem danych osobowych podanych w Formularzu jest Befame Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Piekarska 130 43-300 Bielsko-Biała. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania. Oświadczenia w tym zakresie należy składać na adres mailowy: rodo@befame.com