O nas - poznaj markę Befame! Beskidzkie Fabryki Mebli

Budujemy relacje

W Befame od 30 lat produkujemy meble tapicerowane. Jesteśmy stabilną, docenianą firmą o ugruntowanej pozycji. Dotąd skupialiśmy się głównie na tym, by nasze meble były solidne, trwałe, dopracowane w szczegółach, ale refleksja, że większość mebli na rynku wygląda podobnie, zmotywowała nas do poszukania nowego kierunku w obszarze designu. Postanowiliśmy stworzyć meble wyróżniające się, wręcz sławne! Tak niespełna cztery lata temu powstała marka Befame.

Uwielbiamy możliwość stworzenia odkrywczych i odważnych projektów, dedykowanych świadomym klientom, często indywidualistom. W naszej ofercie są modele bardzo charakterystyczne, które stanowią wyróżnik i centralny punkt w salonie, ale i bryły o klasycznej linii, które harmonijnie wtapiają się w całokształt wnętrza. Zawsze jednak ich design jest dopracowany i widoczny w najmniejszych szczegółach –oryginalnych przeszyciach, marszczeniach czy doborze nietuzinkowej tkaniny.

Nie odchodzimy od wartości, którymi kierujemy się od początku istnienia. Wszystkie nasze meble są funkcjonalne, inteligentnie dopasowują się do potrzeb użytkownika. Są dostępne w różnych rozmiarach, wiele z nich to modele z funkcją spania. Wdrażamy modele z regulowanymi zagłówkami, podłokietnikami, wyposażone w półki z panelami do podłączenia urządzeń elektronicznych. Meble Befame kojarzone są jednak przede wszystkim z wyjątkowym komfortem. Uzyskujemy go dbając o ergonomię bryły, dostosowanie jej do różnych typów sylwetek i użycie specjalnego rodzaju wypełnienia siedzisk i oparć mebli, łącząc w odpowiedni sposób różne rodzaje sprężyn, pianek wysokoelastycznych i puch silikonowy.

Widzisz możliwość współpracy?