O nas – Befame

Budujemy relacje

W Befame od 30 lat produkujemy meble tapicerowane. Jesteśmy stabilną, docenianą firmą o ugruntowanej pozycji. Dotąd skupialiśmy się głównie na tym, by nasze meble były solidne, trwałe, dopracowane w szczegółach, ale refleksja, że większość mebli na rynku wygląda podobnie, zmotywowała nas do poszukania nowego kierunku w obszarze designu. Postanowiliśmy stworzyć meble wyróżniające się, wręcz sławne! Tak niespełna dwa lata temu powstała marka Befame.

Uwielbiamy możliwość stworzenia odkrywczych i odważnych projektów, dedykowanych świadomym klientom, często indywidualistom. W naszej ofercie są modele bardzo charakterystyczne, które stanowią wyróżnik i centralny punkt w salonie, ale i bryły o klasycznej linii, które harmonijnie wtapiają się w całokształt wnętrza. Zawsze jednak ich design jest dopracowany i widoczny w najmniejszych szczegółach – oryginalnych przeszyciach, marszczeniach czy doborze nietuzinkowej tkaniny.

Nie odchodzimy od wartości, którymi kierujemy się od początku istnienia. Wszystkie nasze meble są funkcjonalne, inteligentnie dopasowują się do potrzeb użytkownika. Są dostępne w różnych rozmiarach, wiele z nich to modele z funkcją spania. Wdrażamy modele z regulowanymi zagłówkami i podłokietnikami, wyposażone w półki z panelami do podłączenia urządzeń elektronicznych. Meble Befame kojarzone są jednak przede wszystkim z wyjątkowym komfortem. Uzyskujemy go dbając o ergonomię bryły, dostosowanie jej do różnych typów sylwetek i użycie specjalnego rodzaju wypełnienia siedzisk i oparć mebli, łącząc w odpowiedni sposób różne rodzaje sprężyn, pianek wysokoelastycznych i puch silikonowy.

Widzisz możliwość współpracy?