Specjalista ds. normowania i organizacji pracy - Befame

Specjalista ds. normowania i organizacji pracy

    Wybierz plik
    Nie wybrano załącznika

    SPECJALSITA DS. NORMOWANIA I ORGANIZACJI CZASU PRACY

    Zakres obowiązków:

    • Pomiar czasu wykonywania poszczególnych operacji w procesie pracy
    • Weryfikacja czasów wykonywanych operacji w odniesieniu do zmian technologicznych produktu
    • Analiza efektywności wykorzystania czasu pracy
    • Przeprowadzanie analiz z zakresu stosowania norm pracy
    • Kalkulacja kosztów wytwarzania
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej i instrukcji pracy

    Oczekiwania wobec kandydata :

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu planowania i optymalizacji procesów produkcyjnych oraz ergonomii pracy
    • Znajomość technik chronometrażu i metody MTM
    • Znajomość parkietu MS Office
    • Zdolność analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy :

    • interesującą , stałą prace w oparciu o umowę o prace
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę z ambitnym zespołem
    • niezbędne narzędzia pracy.