Belavio - luksusowe sofy, kanapy i narożniki | Befame

Belavio

Belavio – ekskluzywne kanapy narożne do salonu

Ekskluzywne kanapy narożne do salonu Belavio to wysublimowany sposób na podkreślenie charakteru wnętrza stworzonego na bazie harmonii designu i elegancji. Luksusowe sofy pełne niewymuszonego majestatu i dyskretnego dostojeństwa idealnie komponują się z meblami i dodatkami, wyczarowując w salonie atmosferę ponadczasowej elegancji połączonej z bardzo dużym komfortem.

Szerokie, wygodne siedziska i miękkie oparcia to duet pod każdym względem doskonały. Kanapy i sofy Belavio to esencja prestiżu w najlepszym znaczeniu tego słowa. Będą ozdobą każdego salonu i ważnym akcentem dekoracyjnym. To właśnie dzięki meblom z kolekcji Belavio projektantom udaje się kreować wnętrza luksusowe, ale jednocześnie bardzo przyjazne.

Belavio – śpij spokojnie na łóżku lub sofie z funkcją spania

Ekskluzywne łóżka i kanapy do salonu z funkcją spania to sekret, dzięki któremu meble z tej kolekcji można spotkać nie tylko w salonie, ale także w sypialni. W tym drugim przypadku warto zwrócić uwagę na łóżko na nóżkach z pikowanym zagłówkiem i niezwykle komfortowym materacem, który doskonale odpowiada na potrzeby klientów szukających łóżka jakości premium.

Z kolei sofa z funkcją spania to mebel zasługujący na brawa za funkcjonalność na wielu płaszczyznach. Na co dzień może być bardzo luksusowym siedziskiem, a w razie potrzeby stać się wygodnym łóżkiem dla gości. Tym samym sofa staje się esencją tradycyjnej polskiej gościnności oraz finezyjną odpowiedzią na potrzebę wielofunkcyjności salonu.